Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt

Oferta

Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.  Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Apteka nasza  jest apteką leków gotowych. Oferujemy szeroki asortyment leków na recepty a także: leki odręczne, parafarmaceutyki, suplementy diety, zioła sypkie i ekspresowe, preparaty do pielęgnacji zdrowia. Ponadto zapewniamy Pacjentom środki higieniczne i dezynfekcyjne oraz artykuły do pielęgnacji niemowląt i chorych. Posiadamy jeszcze drobny sprzęt medyczny,  glukometry, ciśnieniomierze, inhalatory.  Dokonujemy rezerwacji leków po uprzednim przyjęciu zamówienia telefonicznego. Dyżury nocne pełnimy według harmonogramu w zakładce Dyżury.

Jesteśmy również w Ogólnopolskim Systemie Ochrony Zdrowia który jest pierwszym polskim systemem wspomagania zdrowia społeczeństwa. Więcej informacji uzyskacie państwo w naszej aptece lub na www.osoz.pl

Nasza oferta stale się poszerza o nowe produkty. Indywidualne podejście do Pacjenta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Pacjentów poziomie. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

 

Nasze promocje